Torby AWIH: Polityka Prywatności firmy AWIH
robota
SPRZEDAŻ DETALICZNA TORBY I OPAKOWANIA BEZ NADRUKU
TORBA DNIA
0,95 zł netto
TORBA DNIA
2,03 zł netto
TORBA DNIA
0,37 zł netto
producent toreb reklamowych
biuro@awih.com.pl
☎ +48225001858
2018-09-17

Polityka Prywatności firmy AWIH

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWIH Zbigniew Zieliński Łopuszańska 53, 02-232 Warszawa NIP 1130061093, REGON 017337261 zwanej dalej AWIH.

2. Państwa dane znajdują się w naszej bazie z bieżących kontaktów handlowych i otrzymanych z zamówień na stronie www.awih.com.pl, spotkań biznesowych i targowych, a także z indywidualnych akcji telemarketingowych, mailingowych oraz z ogólnodostępnych informacji w Internecie.

3. Przetwarzanie Państwa danych przez AWIH wynika z prawnie usprawiedliwionego interesu administratora (na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r): z bieżącej działalności handlowej czyli sprzedaży produktów i usług, marketingu bezpośredniego w celu zawarcia kontraktu handlowego. Cel przetwarzania danych w szczególności: bieżąca komunikacja handlowa, marketing bezpośredni, obsługa zamówień, prowadzenie działań promocyjnych, składania reklamacji i innych niezbędnych czynności takich jak prowadzenie rachunkowości i rozliczeń podatkowych - obecnie jak i w przyszłości.

4. Informujemy, że Państwa dane mogą być profilowane w celach sprzedażowych, projektowych, ofertowych i marketingowych.

5. Informujemy, że Państwa dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na świadczenie usług drogą elektroniczną, a po tym okresie przez czas niezbędny do wykonania zlecenia i związków z wykonywaniem zlecenia oraz przez okres wymagany przepisami prawa.

6. W tematach związanych z przetwarzaniem danych osobowych w AWIH, oddajemy do dyspozycji kanały komunikacji:

- pocztę e-mail na adres marketing@awih.com.pl,

- korespondencja pocztowa listem poleconym, z potwierdzeniem odbioru na adres AWIH Zbigniew Zieliński, Łopuszańska 53, 02-232 Warszawa.

7. AWIH przetwarza dane osobowe Klienta na podstawie art. 6 ust. 1 lit. F, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/We (dalej "RODO") - tj. przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora.

8. Podanie przez Klienta swoich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu realizacji zamówień produktów i usług oferowanych przez administratora. Podanie przez Klienta swoich danych osobowych jest także dobrowolne w przypadku umożliwienia AWIH przesyłania treści marketingowych i informacji handlowych.

9. AWIH będzie przekazywał dane osobowe Klienta tylko jeżeli będzie to wymagane przepisami prawa, tylko i wyłącznie w zakresie określonym tymi przepisami, a także w wypadku gdy wymaga tego zamówiona usługa.

10. Przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

a. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych lub prawo do przetworzenia, ograniczenia przetwarzania,

b. prawo dostępu do danych osobowych Klienta,

c. prawo żądania sprostowania danych osobowych Klienta,

d. prawo żądania usunięcia danych osobowych Klienta - "do bycia zapomnianym",

e. prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych Klienta,

f. prawo do przenoszenia danych osobowych Klienta,

g. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych - tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aby skorzystać z powyższych praw, Klient może kontaktować się z AWIH zgodnie z punktem 6 niniejszej informacji.

Wyprzedaż toreb - skorzystaj z okazji!
 1. strona główna
 2. torby papierowe
 3. torby foliowe
 4. torby materiałowe
 5. torby świąteczne
 6. torby bez nadruku
 7. teczki reklamowe

 8. WYPRZEDAŻE
 9. oferta specjalna

 10. galerie
 11. o firmie
 12. aktualności
 13. kontakt

 14. publikacje
 15. dokumenty do pobrania
    Aktualne oferty pracy:

Zatrudnimy pracowników do działu sprzedaży zagranicznej oraz do działu produkcji toreb papierowych więcej
baner - teczki reklamowe
 

Torby wykonujemy

przy wykorzystaniu linii technologicznej gwarantującej poprawne wykonanie.

Torba papierowa jest tania

 produkowana jest na wydajnych maszynach.

Torby foliowe oraz torby bawełniane

 drukowane są na szybkich automatach, gwarantujących jednocześnie wysoką jakość nadruku.  
Nasza firma działa od 1993 roku. Wykonujemy torby reklamowe, torby foliowe oraz torby bawełniane. Torby z nadrukiem wykonywane są przez pracowników z kilkunastoletnim stażem. Ich doświadczenie i wiedza pozwala wykonać produkt z najwyższą jakością. Stale podnosimy poziom wiedzy uczestnicząc w szkoleniach z zakresu nowych technologii wykonywania toreb. To nasza pasja. Torba papierowa nas nie zaskoczy, znamy się na jej produkcji. Zlecając nam produkcję otrzymujecie Państwo torbę o oczekiwanych walorach estetycznych i użytkowych.
   

Torby pakujemy

w wytrzymałe kartony, które pozwalają na wielokrotne przepakowywanie toreb u klienta.

Spedycja toreb

odbywa się za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, gdzie możemy śledzić każdą paczkę toreb. Torby dostarczamy do dowolnego miejsca w Europie w terminie od 1 do 4 dni.    
 

Torby papierowe

wykonywane są na automatycznej linii, która zapewnia dużą wydajność i wysoką jakość toreb.

Torby laminowane

drukowane są na 4 kolorowych maszynach offsetowych.

Torby foliowe i bawełniane

drukujemy techniką sitodruku. Posiadamy duży park maszynowy ukierunkowany wyłącznie na produkcję toreb reklamowych. Nasza firma stale unowocześnia proces produkcji . Posiadamy jedną z najnowocześniejszych linii w Europie do produkcji torby papierowej.      
NEWSLETTER

 
piap

rekomendacje

Idealna jakość, dobra cena - 10/10
Super! Torby na czas, wykonanie bez zarzutów :)
2019-03-05
Iwona Roesler:
Profesjonalizm na każdym etapie zamówienia!
współpraca bardzo dobra, firma służy swoim doświadczeniem i pomocą. Brawo
2019-03-04
SEVEN:
Wszystkie zamówienia zrealizowane w terminie, jakość nadruku i towaru - super, a współpraca z Panią Marzeną i Panią Kasią (grafik)sprawia, że chętnie się wraca przy okazji kolejnych zamówień!
zobacz więcej, podziel sie swoim zdaniem

Początki naszej firmy sięgają 1993 roku, w którym zaczęliśmy działalność oferując usługi poligraficzne (druk offsetowy). Dzisiaj, po przekształceniach naszą specjalnością są torby reklamowe: papierowe, bawełniane, ekologiczne oraz foliowe. Wszystkie torby mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Cieszymy się opinią dobrej firmy, wykonującej zlecenia terminowo i bez żadnych zastrzeżeń. Dysponujemy parkiem maszynowym pozwalającym wykonywać torby we własnym zakresie.
  .:: All rights reserved ©AWiH ::. POWERED BY FUNDACJA TERRA 12 .:: Projekt graficzny e-profil ::.